Ad Arma - "momenten" - heldere nacht - Verkocht

Ad Arma - "momenten" - heldere nacht kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Arma - "momenten" - heldere nacht kopen? Bied vanaf 20!Ad Arma - "momenten" - heldere nacht kopen? Bied vanaf 20!Ad Arma - "momenten" - heldere nacht kopen? Bied vanaf 20!Ad Arma - "momenten" - heldere nacht kopen? Bied vanaf 20!Ad Arma - "momenten" - heldere nacht kopen? Bied vanaf 20!Ad Arma - "momenten" - heldere nacht kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Michaelvanderpoorten
FA. (1)

Lid sinds 2020
25 verkochte items
  • Ad Arma (1954)
Jaartal1996
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 40 cm (h x b)
Lijst70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagewaarschijnlijk40, hierin nummer 5/40

Het betreft een ets uit 1996 van Ad Arma.

Oplage 40 exemplaren (zie foto,de oplage is onduidelijk geschreven)

Uit de serie "momenten" is dit heldere nacht
Dit werk komt uit de kunstcollectie van Randstad Uitzendbureau te Diemen.

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(21)
FA. (1)

Lid sinds 2020
25 verkochte items
60 cm
70 cm
40 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2020 om 13:36
Eindtijd:19-01-2020 om 21:11
Biedingen (4)
ZuiverKunst
19 jan. / 21:05
€ 30
hans44
16 jan. / 10:17
€ 25
MarkCM74
16 jan. / 10:17
€ 22
MarkCM74
13 jan. / 21:38
€ 20