Ad Arma Originele Prachtige Aquarel - Verkocht

Ad Arma Originele Prachtige Aquarel kopen? Bied vanaf 1!
Ad Arma Originele Prachtige Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma Originele Prachtige Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma Originele Prachtige Aquarel kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad Arma (1954)
TypeTekening / Aquarel

Op mooi dik papier.

Afmetingen ca 37 x 51 cm.

Gesigneerd

Ad Arma (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

513 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:23-11-2016 om 15:53
Eindtijd:30-11-2016 om 20:53
Biedingen (10)
daanj
30 nov. / 06:50
€ 20
pizzahut
30 nov. / 06:50
€ 18
daanj
30 nov. / 06:49
€ 16
pizzahut
30 nov. / 06:49
€ 14
daanj
29 nov. / 21:54
€ 12
vincentgelders
29 nov. / 21:54
€ 10
vincentgelders
28 nov. / 13:07
€ 7
Sasskia
27 nov. / 21:19
€ 5
Art2Have
27 nov. / 21:19
€ 3
Art2Have
24 nov. / 22:27
€ 1