Ad Arma Prachtige originele Aquarel - Verkocht

Ad Arma   Prachtige originele  Aquarel kopen? Bied vanaf 1!
Ad Arma   Prachtige originele  Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma   Prachtige originele  Aquarel kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma   Prachtige originele  Aquarel kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad Arma (1954)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige aquarel op mooi papier.

Gesigneerd.

Ca 73 x 50 cm.

Ad Arma (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

513 verkochte items
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:23-11-2016 om 16:11
Eindtijd:28-11-2016 om 21:11
Biedingen (9)
Juhroen
27 nov. / 21:45
€ 26
Sasskia
27 nov. / 21:15
€ 21
Juhroen
27 nov. / 21:15
€ 19
Sasskia
27 nov. / 21:15
€ 17
Juhroen
26 nov. / 19:05
€ 14
Art2Have
26 nov. / 19:05
€ 12
Art2Have
26 nov. / 19:05
€ 9
Juhroen
26 nov. / 19:05
€ 7
Art2Have
24 nov. / 22:08
€ 1