Ad Arma - Rotary, kleurenets 17/18, gesigneerd en gedateerd '93 - Verkocht

Ad Arma - Rotary, kleurenets 17/18, gesigneerd en gedateerd '93 kopen? Bied vanaf 45!
Ad Arma - Rotary, kleurenets 17/18, gesigneerd en gedateerd '93 kopen? Bied vanaf 45!Ad Arma - Rotary, kleurenets 17/18, gesigneerd en gedateerd '93 kopen? Bied vanaf 45!Ad Arma - Rotary, kleurenets 17/18, gesigneerd en gedateerd '93 kopen? Bied vanaf 45!Ad Arma - Rotary, kleurenets 17/18, gesigneerd en gedateerd '93 kopen? Bied vanaf 45!Ad Arma - Rotary, kleurenets 17/18, gesigneerd en gedateerd '93 kopen? Bied vanaf 45!
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ad Arma (A.R. Meerman) Rotterdam 1954.

Rotary.

Kleurenets 17/18, gesigneerd, getiteld en gedateerd '93

Afmetingen ets: 35cm x 25cm.

Afmetingen lijst: 53cm x 43cm.

Status: Goed, kan zo aan de muur.

Verzenden mogelijk.

Over hemzelf:

Ad Arma, pseudoniem van Ad Robert Meerman, (Rotterdam, 23 juli 1954) is een Nederlandse beeldhouwer, graficus, schilder en glaskunstenaar. In zijn beginperiode werkte hij onder de naam ARM. Ad Arma is Latijn voor ‘te wapen’ of ‘ten strijde’.

Leven en werk

Ad Arma is als kind in kunst geïnteresseerd geraakt door het lezen van boeken en door een broeder op zijn kostschool die koperen voorwerpen klopte. Hij volgde zijn opleiding aan Artibus, Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (1974-1979). Hij maakt gouaches, olieverf doeken, grafiek (etsen) en ruimtelijk werk zoals bronzen en keramische beelden en glasobjecten. Zijn vroege beeldhouwwerken zijn robuust, zijn latere werken veel ranker. Azië speelt een belangrijke rol in zijn werk. Zeventien jaar lang heeft hij in Nederland en Japan samengewerkt met de Japanse kunstenaar Jiro Inagaki. In zijn schilderijen laat hij zich inspireren door zijn reizen naar Japan, India, Nepal en andere landen in Azië en in 2008 door zijn reis naar Spitsbergen.

Ad Arma (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:30-12-2015 om 22:17
Eindtijd:08-01-2015 om 22:22
Biedingen (6)
Bernar
08 jan. / 22:17
€ 70
larix
08 jan. / 20:26
€ 65
Bernar
07 jan. / 19:56
€ 60
larix
07 jan. / 19:38
€ 55
Bernar
07 jan. / 19:25
€ 50
larix
05 jan. / 22:06
€ 45