Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 125 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 160 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Unicum |
Galeriewaarde € 1.750,00.
Ad Arma
(1954) heeft een geheel eigen opvatting over etsen. Hoe groter, hoe liever. De
dynamiek van de etsen weerspiegelt de energie waarmee Ad ze maakt.
Veelgebruikte trefwoorden zijn: oosterse culturen, vergetelheid, universum,
elementen als water, vuur, lucht, levende organismen. Zijn etsen laten zich
vaak moeilijk duiden en zijn juist daarom een constante ontdekkingsreis.
In deze ets,
een unicum, gebruikt hij verschillende etsplaten, en collagetechnieken. Het werk is ingelijst in een platte brede aluminium lijst met passe partout. In plaats van glas, is er perspex gebruikt.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 7-7-2021 om 18:08 |
Eindtijd | 12-9-2021 om 21:23 |