Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) - Verkocht

Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!
Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!Ad Gerritsen - Della Porta ( grafiekbox met 6 linodrukken) kopen? Bied vanaf 265!
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2012
DragerJapans Papier
StijlMinimalistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage24/30
Een van de laatste grafiekboxen die Ad Gerritsen heeft gemaakt. In nieuwstaat, genummerd en gesigneerd in een box. Een bijzonder mooi document in zeer kleine oplage!U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor in Gorinchem.

Ad Gerritsen (1940-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
17 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 239,00
Starttijd:15-07-2019 om 14:28
Eindtijd:06-08-2019 om 10:59
kunstliefhebbe
06 aug. / 09:29
€ 239