Ad Gerritsen - Houtsnede: De blinde tourist- 1994

Ad Gerritsen - Houtsnede: De blinde tourist- 1994 kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Gerritsen - Houtsnede: De blinde tourist- 1994 kopen? Bied vanaf 49!Ad Gerritsen - Houtsnede: De blinde tourist- 1994 kopen? Bied vanaf 49!Ad Gerritsen - Houtsnede: De blinde tourist- 1994 kopen? Bied vanaf 49!Ad Gerritsen - Houtsnede: De blinde tourist- 1994 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/100
Houtsnede van Ad Gerritsen uit 1994. Titel: De blinde tourist. Nummer: 5/100. Het werk is afkomstig uit de 18e Gelderse Grafiekmap. Afmetingen blad: H65 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b27cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Langs de randen zitten wat kreukels. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Ad Gerritsen (1940-2015)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
50 cm
65 cm

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-07-2020 om 22:10
Eindtijd:30-07-2020 om 20:56

Filom66
30 jul. / 16:00
€ 49