Ad van Hassel: origineel schilderij op linnen - Verkocht

Ad van Hassel: origineel schilderij op linnen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Ad van Hassel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Ad van Hassel

Titel: “ Tulpen II “  Afmetingen doek: h.24 cm x b.30 cm Gesigneerd: Ja    Ingelijst: nee. Materiaal: linnen Conditie: in nieuwstaat  Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzenden: Nederland € 15,- Belgie: €. 25,-

Ad van Hassel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:13-01-2015 om 13:39
Eindtijd:18-01-2015 om 13:44
Biedingen (9)
jackv
18 jan. / 13:39
€ 17
Nanouk
18 jan. / 13:39
€ 15
Nanouk
16 jan. / 11:49
€ 13
Yvonne22
16 jan. / 11:49
€ 11
Nanouk
16 jan. / 11:49
€ 9
Yvonne22
16 jan. / 11:49
€ 7
Nanouk
16 jan. / 11:48
€ 5
Yvonne22
16 jan. / 11:48
€ 3
Nanouk
15 jan. / 19:49
€ 1