Ad van Hassel - Tulpenschilderij in baklijst (2) - Verkocht

Ad van Hassel - Tulpenschilderij in baklijst (2) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Ad van Hassel - Tulpenschilderij in baklijst (2) kopen? Bied vanaf 1!Ad van Hassel - Tulpenschilderij in baklijst (2) kopen? Bied vanaf 1!

Ad van Hassel

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
  • Ad van Hassel

Mooi werk van Ad van Hassel.

Tulpen geschilderd met acrylverf op een MDF paneel, dit MDF paneel is zwevend ingelijst in een mooie luxe baklijst.

Kan direct aan de muur want voorzien van een ophangsysteem.Lijst is aan de achterzijde voorzien van een biografie van Ad.

Afmeting circa 40 x 40 cm

Handgesigneerd op voorzijde

Leuk om cadeau te doen

Verzendkosten Nederland bedragen 10 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten Europa bedragen 22 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten buiten Europa op aanvraag.

Ad van Hassel

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:21-04-2014 om 20:05
Eindtijd:05-05-2014 om 20:05
Biedingen (5)
Core
02 mei / 20:46
€ 21
Hans1951
02 mei / 20:46
€ 18
Hans1951
23 apr. / 23:21
€ 10
Kelvin
23 apr. / 23:21
€ 5
Hans1951
22 apr. / 08:28
€ 1