AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70cm) RODE TULPEN

AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70cm)  RODE TULPEN kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70cm)  RODE TULPEN kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70cm)  RODE TULPEN kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL Zeer Grote Zeefdruk(70x70cm)  RODE TULPEN kopen? Bied vanaf 35!

Ad van Hassel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Ad van Hassel
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Grote Kleurenzeefdruk van Ad van Hassel

Afmeting blad  70x70 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  38/100

Verzendkosten  12.50 in ned  20 euro in belgie

Ad van Hassel

FA. (33)

1816 verkochte items

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:27-06-2015 om 08:41
Eindtijd:03-07-2015 om 08:41

FreddieDeCavia
2 jul. / 13:35
€ 35