AD van HASSEL Ingelijste Zeefdruk ORANJE TULPEN - Verkocht

AD van HASSEL  Ingelijste Zeefdruk  ORANJE TULPEN kopen? Bied vanaf 1!
AD van HASSEL  Ingelijste Zeefdruk  ORANJE TULPEN kopen? Bied vanaf 1!AD van HASSEL  Ingelijste Zeefdruk  ORANJE TULPEN kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad van Hassel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Ad van Hassel

Zeefdruk: Titel  ORANJE RODE TULPEN

Handgesigneerd  EA exemplaar

Afmeting mooie zilverkleurige lijst 22.5x22.5 cm

Verzending 10 euro in ned  16.50 in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1155 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:12-05-2014 om 09:51
Eindtijd:19-05-2014 om 09:51
Biedingen (5)
Rascal037
19 mei / 08:46
€ 15
herman1951
16 mei / 15:37
€ 10
Marjolijn
16 mei / 15:37
€ 10
herman1951
14 mei / 08:18
€ 5
Marjolijn
14 mei / 07:30
€ 1