AD van HASSEL Schilderij op MDF CREME TULPEN

AD van HASSEL  Schilderij op MDF   CREME TULPEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

AD van HASSEL  Schilderij op MDF   CREME TULPEN kopen? Bied vanaf 1!AD van HASSEL  Schilderij op MDF   CREME TULPEN kopen? Bied vanaf 1!AD van HASSEL  Schilderij op MDF   CREME TULPEN kopen? Bied vanaf 1!

Ad van Hassel

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Ad van Hassel

Kunstenaar:Ad van Hassel

Prachtig schilderij in zilverkleurige baklijst

(lijst is heel licht beschadigd)

Handgesigneerd  UNICA Exemplaar

Afmeting baklijst 40x40x4 cm

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten  12.50 in ned  17.50 in belgie

Ad van Hassel

FA. (10)

969 verkochte items

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:30-11-2014 om 09:08
Eindtijd:05-12-2014 om 09:08

Biedingen (7):

Withaar
4 dec. / 15:57
€ 17
13211
4 dec. / 15:57
€ 15
Withaar
3 dec. / 19:19
€ 13
herman1951
3 dec. / 15:50
€ 11
Withaar
1 dec. / 22:59
€ 9
herman1951
1 dec. / 22:59
€ 7
herman1951
30 nov. / 16:27
€ 1