AD van HASSEL Schilderij op MDF GELE TULPEN Handgesigneerd - Verkocht

AD van HASSEL  Schilderij op MDF   GELE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

AD van HASSEL  Schilderij op MDF   GELE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL  Schilderij op MDF   GELE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL  Schilderij op MDF   GELE TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Ad van Hassel

Kunstenaar:Ad van Hassel

Prachtig Schilderij in zwarte baklijst  in nieuwstaat

Afmeting lijst 40x40x4 cm

Handgesigneerd UNICA Exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten  12.50 in ned  20 euro in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:11-05-2015 om 15:52
Eindtijd:17-05-2015 om 20:52
Biedingen (2)
Deroos1
17 mei / 12:25
€ 40
Tomma
13 mei / 16:09
€ 35