AD van HASSEL Schilderij op MDF PAARS/LILA TULPEN Handgesigneerd

AD van HASSEL  Schilderij op MDF   PAARS/LILA TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

AD van HASSEL  Schilderij op MDF   PAARS/LILA TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL  Schilderij op MDF   PAARS/LILA TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!AD van HASSEL  Schilderij op MDF   PAARS/LILA TULPEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Ad van Hassel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Ad van Hassel

Prachtig Schilderij van Ad van Hassel uit 2014

Dikke Acrylverf op MDF in zilverkleurige baklijst

Handgesigneerd UNICA Exemplaar in nieuwstaat

Afmeting lijst  40x40x4 cm

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Ad van Hassel

FA. (33)

1818 verkochte items

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:28-05-2015 om 08:56
Eindtijd:02-06-2015 om 22:56

coclare1964
1 jun. / 13:36
€ 35