AD van HASSEL Schilderij Acryl op MDF ZWARTE TULPEN - Verkocht

AD van HASSEL  Schilderij  Acryl op MDF  ZWARTE TULPEN kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

AD van HASSEL  Schilderij  Acryl op MDF  ZWARTE TULPEN kopen? Bied vanaf 55!AD van HASSEL  Schilderij  Acryl op MDF  ZWARTE TULPEN kopen? Bied vanaf 55!AD van HASSEL  Schilderij  Acryl op MDF  ZWARTE TULPEN kopen? Bied vanaf 55!

Ad van Hassel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Ad van Hassel

Kunstenaar:Ad van Hassel

Prachtig schilderij Dikke Acrylverf op MDF in baklijst

Handgesigneerd UNICA Exemplaar

Afmeting baklijst 40x40x4 cm

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Ad van Hassel

FA. (34)

2007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:23-12-2014 om 11:30
Eindtijd:30-12-2015 om 11:30
drenthea
30 dec. / 10:40
€ 55