Ad van Riel - Car-drip - Verkocht

Ad van Riel - Car-drip kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 24,00

Ad van Riel - Car-drip kopen? Bied vanaf 30!Ad van Riel - Car-drip kopen? Bied vanaf 30!Ad van Riel - Car-drip kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Ad van Riel (1959)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2000
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 23 cm (h x b)
Lijst22 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel uit 2000. Ingelijst in zwart, antiek lijstje met wit passepartout.Direct op te hangen. Het haakje is stevig verlijmd met de achterkant.Met aankoopgarantie.

Ad van Riel (1959)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

240 verkochte items
31 cm
22 cm
23 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 24,00
Starttijd:11-05-2019 om 23:22
Eindtijd:21-09-2019 om 10:16
Kunstmens1973
20 sep. / 23:57
€ 24