Ad Verstijnen - Golfspeler - zeefdruk - Verkocht

Ad Verstijnen - Golfspeler - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Ad Verstijnen - Golfspeler - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Ad Verstijnen - Golfspeler - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Ad Verstijnen - Golfspeler - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  heysterart

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ad Verstijnen (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Genummerde en gesigneerde zeefdruk in beeldformaat 40x30 cm (papiermaat 51x40 cm) Oplage 185. Aantal drukgangen 25. De laatste drukgang is glanzend waardoor de kleuren extra briljant zijn. Dit kunstwerk verkeert in nieuwstaat en is nooit ingelijst geweest. Heyster'Art geeft volledige garantie voor kwaliteit en echtheid.

Ad Verstijnen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  heysterart

138 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:29-05-2016 om 22:07
Eindtijd:10-06-2016 om 22:07
Beetjegeluk
29 mei / 23:35
€ 55