Ad Verstijnen - zeefdruk - Sightseeing - Verkocht

Ad Verstijnen - zeefdruk - Sightseeing kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Ad Verstijnen - zeefdruk - Sightseeing kopen? Bied vanaf 60!Ad Verstijnen - zeefdruk - Sightseeing kopen? Bied vanaf 60!Ad Verstijnen - zeefdruk - Sightseeing kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  heysterart

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Ad Verstijnen (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote nummerde en gesigneerde zeefdruk in beeldformaat 80x60 cm Oplage 185. Aantal drukgangen 25. De laatste drukgang is glanzend waardoor de kleuren extra briljant zijn. Dit kunstwerk verkeert in nieuwstaat en is nooit ingelijst geweest. Heyster'Art geeft volledige garantie voor kwaliteit en echtheid.

Ad Verstijnen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  heysterart

138 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:29-05-2016 om 22:07
Eindtijd:30-05-2016 om 13:50