AD VERSTIJNEN Gr Zeefdruk TRACTION AVANT Handgesigneerd GROOT!!! - Verkocht

AD VERSTIJNEN  Gr Zeefdruk   TRACTION AVANT    Handgesigneerd  GROOT!!! kopen? Bied vanaf 145!
  • Ad Verstijnen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote kleurenzeefdruk van Ad Verstijnen

afm blad  80x82 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 185ex

Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:31-01-2018 om 09:19
Eindtijd:04-02-2018 om 21:19
Jhasselbach
04 feb. / 19:30
€ 145