AD VERSTIJNEN Gr Zeefdruk(103x75cm) HOELA HOEP Handgesigneerd

AD VERSTIJNEN  Gr Zeefdruk(103x75cm)  HOELA HOEP  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 155!

Verkoopprijs: € 155,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1822 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Ad Verstijnen (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige en zeer grote kleurenzeefdruk van Ad Verstijnen

afm blad  103x75 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 100ex

Dit item is verkocht voor 155,00

Starttijd:30-10-2017 om 10:41
Eindtijd:08-11-2017 om 21:41

Hetdenb
5 nov. / 09:46
€ 155