Ada Breedveld - twee dames met bloem - Verkocht

Ada Breedveld - twee dames met bloem kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Ada Breedveld - twee dames met bloem kopen? Bied vanaf 225!Ada Breedveld - twee dames met bloem kopen? Bied vanaf 225!Ada Breedveld - twee dames met bloem kopen? Bied vanaf 225!Ada Breedveld - twee dames met bloem kopen? Bied vanaf 225!Ada Breedveld - twee dames met bloem kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  hansepansie

10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ada Breedveld (1944)
Jaartal2000
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
mooi gaaf schilderij erg leuk aan de muur

Mooi acryl schilderij van Ada Breedveld 22 bij 22cm met lijst 28 bij 28 cm gaaf als nieuw twee dikke dames.

Ada Breedveld (1944)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  hansepansie

10 verkochte items
28 cm
28 cm
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:13-07-2018 om 18:24
Eindtijd:22-07-2018 om 11:34
ahwvh
14 jul. / 22:18
€ 225