Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic - Verkocht

Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic kopen? Bied vanaf 75!
Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic kopen? Bied vanaf 75!Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic kopen? Bied vanaf 75!Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic kopen? Bied vanaf 75!Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic kopen? Bied vanaf 75!Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic kopen? Bied vanaf 75!Ada Breedveld zeefdruk nieuw in plastic kopen? Bied vanaf 75!
  • Ada Breedveld (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Ada Breedveld.
"Kleine pauze"
Met de hand ingekleurd met aquarelverf
Nog nieuw in plastic.
Passe partout
Formaat 50x40
Handgesigneerd en genummerd. 41/50

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:15-12-2014 om 23:29
Eindtijd:20-12-2014 om 23:29
Deroos1
19 dec. / 11:06
€ 75