Ada van de Vijver - Wat wil de wolf

Ada van de Vijver - Wat wil de wolf kopen? Bied vanaf 35!
Ada van de Vijver - Wat wil de wolf kopen? Bied vanaf 35!Ada van de Vijver - Wat wil de wolf kopen? Bied vanaf 35!Ada van de Vijver - Wat wil de wolf kopen? Bied vanaf 35!Ada van de Vijver - Wat wil de wolf kopen? Bied vanaf 35!Ada van de Vijver - Wat wil de wolf kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
  • Ada van de Vijver (1947)
Jaartal2001
TechniekLitho
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Gesigneerd en genummerd: 46/100; kleurenlino

in map bewaard

Ada van de Vijver (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
60 cm
50 cm

Starttijd:20-01-2021 om 21:43
Eindtijd:03-02-2021 om 19:50
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa