Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen - Verkocht

Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!
Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!Adat - Art deco Franse bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen kopen? Bied vanaf 20!
  • Adat (1925-1930)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen22 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht600 gram
GemerktOngesigneerd
Art deco bruin glazen vaas met vergulde decoratie van ganzen van Adat. Niet gesigneerd.

Onbeschadigde conditie, licht aanslag wegens gebruik.

Adat (1925-1930)

FransFransAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2110 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
15
22
15
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-02-2019 om 15:44
Eindtijd:28-02-2019 om 21:14
salmo
28 feb. / 20:24
€ 20