Adine Engelman - Monotype - Abstracte compositie - Verkocht

Adine Engelman - Monotype - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!
  • Adine Engelman (1937)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Abstracte compositie van Adine Engelman. Afmetingen blad: H80 X b110. Het werk is niet gesigneerd. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: uit het bezit van de kunstenaar. Conditie: in goede staat. Verkleuring op rand, deze vallen bij inlijsten onder de passepartout. QQGeo

Adine Engelman (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (305)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-11-2017 om 09:58
Eindtijd:20-11-2017 om 19:58
Bienjaco
20 nov. / 19:45
€ 50