Adine Engelman - Monotype - Abstracte compositie - Verkocht

Adine Engelman - Monotype - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Adine Engelman (1937)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Abstracte compositie van Adine Engelman. Afmetingen blad: H80 X b110. Het werk is niet gesigneerd. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: uit het bezit van de kunstenaar. Conditie: in goede staat. ZZZW

Adine Engelman (1937)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-12-2017 om 10:50
Eindtijd:11-12-2017 om 20:50
grandcru
02 dec. / 23:16
€ 50