Adolphe Feder - wandelaar met stok - Verkocht

Adolphe Feder - wandelaar met stok kopen? Bied vanaf 25!
Adolphe Feder - wandelaar met stok kopen? Bied vanaf 25!Adolphe Feder - wandelaar met stok kopen? Bied vanaf 25!Adolphe Feder - wandelaar met stok kopen? Bied vanaf 25!Adolphe Feder - wandelaar met stok kopen? Bied vanaf 25!
  • Adolphe Feder (1886-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie kleurenlitho van Adolphe Feder, wandelaar met stok.

Adolphe Féder  was een Joods-Oekraïense schilder en illustrator.

Hij studeerde onder meer in Berlijn en Genève. Vanaf 1908 vervolgde hij zijn studie in Parijs aan de Académie Julian en privé in het atelier van Henri Matisse.

In 1923 begon hij zijn tekeningen te publiceren in het dagblad Le Monde. Hij illustreerde ook werken van onder meer Arthur Rimbaud.

Tijdens WOII maakte hij deel uit van het Franse verzet. Uiteindelijk opgepakt en vermoord in Auschwitz.

In zijn werken vindt men invloeden terug van het fauvisme, en later ook van het kubisme.

Féder is tegenwoordig vooral bekend om de kunstwerken die hij maakte van degenen die met hem geïnterneerd waren in het interneringskamp Drancy.

Zeer goed

Adolphe Feder (1886-1943)

OekraïensOekraïensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VDWMJ
FA. (1 )

Lid sinds 2019
2 verkochte items
16 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-01-2022 om 18:29
Eindtijd:12-01-2022 om 22:13
Biedingen (3)
Michaelgo
12 jan. / 21:33
€ 35
Avontuur
12 jan. / 18:49
€ 30
Michaelgo
08 jan. / 22:06
€ 25