Adri Pieck - aquarel, stadsgezicht - Verkocht

Adri Pieck - aquarel, stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
Adri Pieck - aquarel, stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Adri Pieck - aquarel, stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Adri Pieck - aquarel, stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!Adri Pieck - aquarel, stadsgezicht kopen? Bied vanaf 55!
  • Adri Pieck (1894-1982)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1949
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Pieck achtige sfeer door Adri Pieck, dochter van Anton Pieck.
ConditieRedelijk

redelijk

Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 15:51
Eindtijd:03-03-2020 om 21:02
koper16
02 mrt. / 11:12
€ 55