Adri Verveen - Drukte in de haven - Verkocht

Adri Verveen - Drukte in de haven kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (4)

Lid sinds 2018
85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Adri Verveen (1912-1988)
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen58.5 cm x 98.5 cm (h x b)
Lijst68 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
prachtig zee gezicht door adri verveen 1912-1988

Adri Verveen (1912-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (4)

Lid sinds 2018
85 verkochte items
108 cm
68 cm
98.5 cm
58.5 cm
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:15-12-2019 om 20:22
Eindtijd:21-12-2019 om 19:44
TeundeJongh
21 dec. / 14:53
€ 195