Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982

Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982 kopen? Bied vanaf 20!
Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982 kopen? Bied vanaf 20!Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982 kopen? Bied vanaf 20!Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982 kopen? Bied vanaf 20!Adriaan Nette - DE HAAGSCHE HALLEN V / KLEURETS / 50x65cm / SIG / 1982 kopen? Bied vanaf 20!
  • Adriaan Nette (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/7
Adriaan Nette (°1950).
Titel: "De Haagsche Hallen V".
Kleurets-Aquatint op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 5/7.
1982.
Blad: 50x65cm.
Goede staat. Randen licht gebruind.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.

Randen licht gebruind.

Adriaan Nette (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (24)

476 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
65 cm
50 cm
Starttijd:09-11-2022 om 07:30
Eindtijd:23-11-2022 om 21:22
Openingsbod € 20
ObjectlocatieBrasschaat,  België
VerzendingAlleen binnen Europa