Adrianus Beekmans (Ad)-olieverf op paneel-Rivierlandschap

Adrianus Beekmans (Ad)-olieverf op paneel-Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Adrianus Beekmans (Ad)-olieverf op paneel-Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 1!Adrianus Beekmans (Ad)-olieverf op paneel-Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 1!Adrianus Beekmans (Ad)-olieverf op paneel-Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 1!Adrianus Beekmans (Ad)-olieverf op paneel-Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 1!Adrianus Beekmans (Ad)-olieverf op paneel-Rivierlandschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ad Beekmans (1904-1978)

Schilder : Adrianus Beekmans 1904-1978
Titel/Voorstelling : "rivierlandschap"
Datering : ca. 1940
Medium / Techniek : olieverf op paneel
Maten : 33 x 22,8 cm (paneel) en 40,5 x 30,6 cm Lijst
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:17-01-2015 om 15:04
Eindtijd:24-01-2015 om 15:09

Biedingen (12):

Maa_2015
24 jan. / 15:02
€ 26
14332
24 jan. / 14:52
€ 21
Vroempie
24 jan. / 14:50
€ 19
14332
24 jan. / 14:46
€ 17
Vroempie
24 jan. / 14:41
€ 15
Maa_2015
24 jan. / 14:37
€ 13
hilde1964
24 jan. / 01:00
€ 11
ArtAtelier
24 jan. / 01:00
€ 9
hilde1964
24 jan. / 00:59
€ 7
ArtAtelier
24 jan. / 00:59
€ 5
hilde1964
23 jan. / 21:14
€ 3
ArtAtelier
23 jan. / 18:13
€ 1