Adrianus Miolée - ets - Landschap met molen

Adrianus Miolée - ets - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Adrianus Miolée - ets - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 40!Adrianus Miolée - ets - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 40!Adrianus Miolée - ets - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 40!Adrianus Miolée - ets - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Adrianus Miolee (1879-1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets. Potlood gesigneerd rechtsonder. Eigen druk linksonder.

Initialen in de plaat rechtsonder. Beeldmaat 10 x 15 cm. Bladmaat 20 x 25,5 cm. Losbladig.

Adrianus Miolée is geboren te Vlissingen in 1879 en overleden te Haarlem in 1961.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:07-12-2016 om 16:15
Eindtijd:19-12-2016 om 19:15

daafse
19 dec. / 19:03
€ 40