Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1952 |
Techniek | Litho |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 exemplaren |
Grafiek van Adrien Holy (1898-1979). Met potlood gesigneerd en genummerd.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 28-11-2022 om 15:23 |
Eindtijd | 19-1-2023 om 17:00 |