Adrien Moreau, litho, titel onbekend

Adrien Moreau, litho, titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Adrien Moreau, litho, titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Adrien Moreau, litho, titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  ilonca

69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Adrien Moreau (1843-1906)

Zeer fraaie kleurenlitho in lijst met glas.

Signatuur is meegedrukt

Afmetingen: 78,5 x 66 cm (inclusief lijst)

Lijst heeft beschadigingen.

Ophalen of verzenden.

Verzend-/verpakkingskosten zijn € 15,00

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:08-12-2013 om 18:48
Eindtijd:13-12-2013 om 18:48

Luberta
13 dec. / 18:14
€ 35