Afdruk van Ed Jeska - handgesigneerd

Afdruk van Ed Jeska - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Jan Staats Kiewiet (1899-1977)
GesigneerdHandgesigneerd

Afdruk van Ed Jeska.
Aan de onderkant voorzien van een titel en gesigneerd 'Jeska'
Eveneens in de druk gesigneerd.

Afmetingen van het beeld zijn 16.5x12.5 cm

Er zit een scheur aan de bovenzijde van het werk.
Verder in prima staat.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 4 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:15-02-2014 om 23:04
Eindtijd:01-03-2014 om 23:04

Biedingen (2):

monschau
1 mrt. / 13:52
€ 5
9237
27 feb. / 23:19
€ 1