3. items
  5. Aftersale
Sipke Huismans - grote in 1966 in eigen beheer gemaakte zwart wit Ets "mensbeeld" potloodgesign. kopen? Bied vanaf 35!

Aftersale

Koen Ebeling Koning - Litho Man -Sold kopen? Bied vanaf 100!
Koen Ebeling Koning (1968) Nederlands Litho Man -Sold
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de haven. kopen? Bied vanaf 89!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schepen in de haven.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Anke Peddemors - Mien op de pot kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Mien op de pot
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Anke Peddemors - WC groen kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands WC groen
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 22
Carl Wilhelm Mieling - 3 x litho uit 1857 kopen? Bied vanaf 100!
Carl Wilhelm Mieling (1815-1903) Nederlands 3 x litho uit 1857
TechniekLitho
Afmetingen35.5 x 42 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Elva Polyakova - Kolibrie kopen? Bied vanaf 125!
Elva Polyakova (1970) Pools Kolibrie
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Elva Polyakova - Zomertijd in Amsterdam kopen? Bied vanaf 235!
Elva Polyakova (1970) Pools Zomertijd in Amsterdam
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 235
Elva Polyakova - Shopping in Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Elva Polyakova (1970) Pools Shopping in Amsterdam
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Copyright, zeefdruk (groot)
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Johannes Antonius Pietersen - Stadsgezicht. kopen? Bied vanaf 39!
Johannes Antonius Pietersen (1893-1970) Nederlands Stadsgezicht.
TechniekEts
Afmetingen34 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Gerard Lutz - Meer met vogels. kopen? Bied vanaf 39!
Gerard Lutz (1914-1983) Nederlands Meer met vogels.
TechniekEts
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 130!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Arnout van Gilst - Schelpenvisser kopen? Bied vanaf 100!
Arnout van Gilst (1898-1981) Nederlands Schelpenvisser
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Niet of onleesbaar gesigneerd - Design houten hanglamp kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Design houten hanglamp
Afmetingen25 x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 10
Gena - Tulpen kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Tulpen
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Achille Lombaert (1911-1990) Belgisch Bloemen
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Porzellanfabrik W. Goebel - Wandplaten kopen? Bied vanaf 15!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Wandplaten
Afmetingen2.5 x 22 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Porzellanfabrik W. Goebel - Bierglas kopen? Bied vanaf 15!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Bierglas
Afmetingen12 x 10 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Rob Scholte - De Goudweger naar Salomon Koninck - 43 x 33 x 4 cm - Handgesigneerd 2005 !!! kopen? Bied vanaf 135!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Goudweger naar Salomon Koninck - 43 x 33 x 4 cm - Handgesigneerd 2005 !!!
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Anton Heyboer - Baddames op het strand ## in prijs verlaagd ## kopen? Bied vanaf 595!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Baddames op het strand ## in prijs verlaagd ##
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Anton Heyboer - 2 zittende vrouwen kopen? Bied vanaf 695!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 zittende vrouwen
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Anton Heyboer - Zeus veroverd Europa - mythologisch kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Zeus veroverd Europa - mythologisch
TechniekAquarel
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 150!
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Oermoeder - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Gemengde techniek op doek - Oermoeder - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Paul Cremers - Bloemstuk kopen? Bied vanaf 100!
Paul Cremers Bloemstuk
Afmetingen65 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Alfred van Neste - ÉPreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 65!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch ÉPreuve d'Artiste
TechniekEts
Afmetingen45 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jana Paroubek - Torso kopen? Bied vanaf 600!
Jana Paroubek (1940-1987) Tsjechisch Nederlands Torso
TechniekBrons
Afmetingen40 x 11 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Sietse Smeding - Geloof kopen? Bied vanaf 20!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Geloof
TechniekEts
Afmetingen70 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Pieter Dik - Stilleven kopen? Bied vanaf 200!
Pieter Dik (1943-1984) Nederlands Stilleven
Afmetingen80 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Eric Toebosch - Ambeli kopen? Bied vanaf 25!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Ambeli
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Enki Bilal - D’apres sans titre kopen? Bied vanaf 50!
Enki Bilal (1951) Servisch D’apres sans titre
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Chiel Vluggen - Omhelzing kopen? Bied vanaf 150!
Chiel Vluggen (1948) Nederlands Omhelzing
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Peter Diem - Keramisch object afbeelding koe - Schoonhoven keramiek kopen? Bied vanaf 65!
Peter Diem (1945) Nederlands Keramisch object afbeelding koe - Schoonhoven keramiek
TechniekKeramiek
Afmetingen32 x 30 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Rodolfo Meli - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Rodolfo Meli (1948) Italiaans Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen41 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Val-Saint-Lambert - Geslepen glazen vaas - Art Deco kopen? Bied vanaf 55!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Geslepen glazen vaas - Art Deco
Afmetingen18 x 10.5 cm (h x b)
Gewicht900 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Anke Peddemors - Onder de douche kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Onder de douche
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Jan Hein van Rooy - Maas & Waal VIII - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Maas & Waal VIII - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pum Niemeijer - Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Pum Niemeijer (1912-2004) Nederlands Abstract Vrouwelijke Vorm - Ets
TechniekEts
Afmetingen10 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Anton Heyboer - Moeder met kind. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder met kind.
TechniekHoutskool
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees Salentijn - Hommage aan Van Gogh IV kopen? Bied vanaf 150!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Hommage aan Van Gogh IV
Afmetingen95 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ada Breedveld (1944) Nederlands Litho, Titel, Sea Woman
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gena - Wonder World kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Wonder World
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Henk Vierveijzer - Geen titel kopen? Bied vanaf 695!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Geen titel
Afmetingen153 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Ciano Siewert - Grote in 1969 gemaakte aquarel "Zuid Hollands landschap met molen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote in 1969 gemaakte aquarel "Zuid Hollands landschap met molen" gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 280!
Peter van den Braken (1896-1979) Nederlands Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- zomeravond landschap - gesigneerd
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 280
Jac. de Beer - gesigneerde Houtsnede uit 1933 "Chinese pinda verkoper Pinda Lekka" kopen? Bied vanaf 25!
Jac. de Beer (1888-1946) Nederlands gesigneerde Houtsnede uit 1933 "Chinese pinda verkoper Pinda Lekka"
Afmetingen47 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 25
Jacques Tange - White Veil kopen? Bied vanaf 1199!
Jacques Tange (1960) Nederlands White Veil
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.199