3. items
  5. Aftersale
Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!

Aftersale

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het aftersale aanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u het huidige veilingaanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Phil Grisel - Chromer Akt kopen? Bied vanaf 25!
Phil Grisel (1923) Nederlands Chromer Akt
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Mankes - Originele Heliogravure Wit Paard 1927 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Wit Paard 1927
TechniekHeliogravure
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 165
Jan Mankes - Originele Heliogravure 2 Muizen 1927 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure 2 Muizen 1927
TechniekGravure
Afmetingen31.5 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Mankes - Originele Heliogravure 4 Muizen 1927 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure 4 Muizen 1927
TechniekHeliogravure
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 165
Jan Mankes - Originele Heliogravure Kruisspin 1927 kopen? Bied vanaf 135!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Kruisspin 1927
TechniekHeliogravure
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 135
Jan Mankes - Muizen op Perkamenten Boek 1923 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Muizen op Perkamenten Boek 1923
TechniekGravure
Afmetingen15.5 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 85
Jan Willem Versteeg - Nature morte au poisson kopen? Bied vanaf 135!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Nature morte au poisson
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Andries Verleur - Vaas met rozen kopen? Bied vanaf 125!
Andries Verleur (1876-1953) Nederlands Vaas met rozen
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 125
Emile Viegers - bosgezicht kopen? Bied vanaf 275!
Emile Viegers (1921-1984) Nederlands bosgezicht
Afmetingen54 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Armand Jamar - bedrijvigheid op het boerenerf kopen? Bied vanaf 345!
Armand Jamar (1870-1946) Belgisch bedrijvigheid op het boerenerf
Afmetingen38.5 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 345
Emiel Lammers - haventje bij Terils kopen? Bied vanaf 185!
Emiel Lammers (1914-1990) Belgisch haventje bij Terils
Afmetingen72 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 185
Alfons Blomme - witte hoeve kopen? Bied vanaf 185!
Alfons Blomme (1889-1979) Belgisch witte hoeve
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Frans Hoos - hoeve aan het ven kopen? Bied vanaf 145!
Frans Hoos (1884-1966) Nederlands hoeve aan het ven
Afmetingen60 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Joke Robaard - Coupures kopen? Bied vanaf 200!
Joke Robaard (1953) Nederlands Coupures
TechniekCollage
Afmetingen60 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Gena - Universum kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Universum
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Lidiia Khaikara - Paars kopen? Bied vanaf 125!
Lidiia Khaikara (1986) Russisch Paars
TechniekDigitale Print
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Rien Goené - Atelier kopen? Bied vanaf 950!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Atelier
Afmetingen72 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Pieter Starreveld - In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst kopen? Bied vanaf 65!
Pieter Starreveld (1911-1989) Nederlands In 1944 gemaakte Litho "liggende naakten" in door j.c. Jongens gemaakte lijst
TechniekLitho
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Verreries de Boussu - Glaskunstwerk kopen? Bied vanaf 175!
Verreries de Boussu (1837-1989) Belgisch Glaskunstwerk
Afmetingen25 x 75 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 175
Karel de Bazel - Persglazen tienkantige schaal kopen? Bied vanaf 50!
Karel de Bazel (1869-1923) Nederlands Persglazen tienkantige schaal
Afmetingen3 x 17 x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hilo Chen - "Sonnenanbeter auf dem Dach" 1981 - Auflage 30 AP - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Christo - & Jeanne-Claude "The Wall-Wrapped Roman Wall, Rome"-nidriege Auflage-signiert kopen? Bied vanaf 260!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "De paraplu's" 1991
TechniekC-Print
Afmetingen63.5 x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Terry O'Neill - Naomi Campbell, New York, August 1991 kopen? Bied vanaf 100!
Terry O'Neill (1938-2019) Engels Naomi Campbell
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969 Limited Edition-nummeriert kopen? Bied vanaf 150!
Robert Crumb (1943) Amerikaans "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
TechniekOffset
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
€ 150
Bert Stern - "The Last Sitting" 1962 - Marylin Monroe (für Vogue) - Limitierte Auflage kopen? Bied vanaf 280!
Bert Stern (1929-2013) Amerikaans "De laatste zitting" 1962
TechniekHandbewerkt
Afmetingen72 x 57 cm (h x b)
€ 280
Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Patrick Demarchelier (1943) Frans Naomi Campbell, 2006
TechniekC-Print
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 100
Guðmundur Erro - "SWORDSLADY" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 260!
Guðmundur Erro (1932) IJslander Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008 kopen? Bied vanaf 260!
Mert Alas & Marcus Piggott (1971) Welsch Turks "Kate Moss" 2008
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
€ 260
Eppo Doeve - 10 gulden biljet kopen? Bied vanaf 100!
Eppo Doeve (1907-1982) Nederlands 10 gulden biljet
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen8.4 x 14.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Elva Polyakova - Flowers time kopen? Bied vanaf 275!
Elva Polyakova (1970) Pools Flowers time
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Anton Heyboer - Drente 1946 kopen? Bied vanaf 185!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Drente 1946
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 185
Jacques Tange - Compositie met figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Jacques Tange (1960) Nederlands Compositie met figuren - Ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen55 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Karl-Heinz Hansen-Bahia - Holzschnitt „Interieur mit einheimischer Frau“, hergestellt für ARTA im Jahr 1963, signiert kopen? Bied vanaf 38!
Karl-Heinz Hansen-Bahia (1915-1978) Ethiopisch Braziliaans Duits In 1963 voor ARTA gemaakte Houtsnede "Interieur met inheemse vrouw" gesigneerd
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Pieter Holstein - Grote handgekleurde Ets - 1990 - de diktatuur van stoelen - kleine oplage - ges. kopen? Bied vanaf 70!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Grote handgekleurde Ets - 1990 - de diktatuur van stoelen - kleine oplage - ges.
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Gena - New Life kopen? Bied vanaf 300!
Gena (1982) Nederlands New Life
Afmetingen60 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 300
Ciano Siewert - Grote in 1969 gemaakte aquarel "Zuid Hollands landschap met molen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 140!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote in 1969 gemaakte aquarel "Zuid Hollands landschap met molen" gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "sans paroles" - prof. ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "sans paroles" - prof. ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Marc Ottee - Klaprozen kopen? Bied vanaf 100!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Klaprozen
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Gino Sauerbier - You and me in paradise. kopen? Bied vanaf 600!
Gino Sauerbier (1969) Nederlands You and me in paradise.
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Daniel Humair - prent 190: zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Daniel Humair (1938) Frans prent 190: zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Yoshiko Noma - Litho: Sous les arbres kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma (1934) Japans Litho: Sous les arbres
TechniekLitho
Afmetingen54 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 50!
Toon van Driel (1945) Nederlands Pentekening: "Hullie"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen11 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pieter Holstein - Pentekening - 1962 kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Pentekening - 1962
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 350!
Dolf Breetvelt (1892-1975) Nederlands Gouache - abstracte compositie
TechniekGouache
Afmetingen59 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Ronald Tolman - ets - 1984 kopen? Bied vanaf 79!
Ronald Tolman (1948) Nederlands ets - 1984
TechniekEts
Afmetingen56 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Michael Jepkes - Ets: Ex Libris Henk van Bijl kopen? Bied vanaf 35!
Michael Jepkes (1938) Nederlands Ets: Ex Libris Henk van Bijl
TechniekEts
Afmetingen23.5 x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Frank Lodeizen - ets: Vreugde en verschrikkingen (met tekst van Simon Carmiggelt) kopen? Bied vanaf 49!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands ets: Vreugde en verschrikkingen (met tekst van Simon Carmiggelt)
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Montyn - Aquarel met potlood: Santa Domingo - 1989 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Aquarel met potlood: Santa Domingo - 1989
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 295
Jan Montyn - Ets - 1972 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1972
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115