Age Hartsuiker - Landschap met stenen

Age Hartsuiker - Landschap met stenen kopen? Bied vanaf 75!
Age Hartsuiker - Landschap met stenen kopen? Bied vanaf 75!Age Hartsuiker - Landschap met stenen kopen? Bied vanaf 75!Age Hartsuiker - Landschap met stenen kopen? Bied vanaf 75!Age Hartsuiker - Landschap met stenen kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Age Hartsuiker (1957)
Jaartal1987
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.50 cm x 39.50 cm (h x b)
Lijst70.50 cm x 58.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/25

Age Hartsuiker (Meppel 1957)
Ets/aquatint
Titel: “Landschap met stenen”
Oplage 2/25
Rechtsonder gesigneerd “Age Hartsuiker ’87”
Beeldmaat: 39,50 x 49,50 cm
Lijstmaat: 58,50 x 70,50 cm

Het geheel zit in een nette lijst, ophangklaar.

Age Hartsuiker (1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
17 verkochte items
58.5 cm
70.5 cm
39.5 cm
49.5 cm
Starttijd:22-05-2022 om 07:40
Eindtijd:27-05-2022 om 19:43
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHeerenveen, Nederland
VerzendingWereldwijd