FA. (3)

Ageeth Leemkuil - Compositie 431

Ageeth Leemkuil - Compositie 431 kopen? Bied vanaf 49!
Ageeth Leemkuil - Compositie 431 kopen? Bied vanaf 49!Ageeth Leemkuil - Compositie 431 kopen? Bied vanaf 49!Ageeth Leemkuil - Compositie 431 kopen? Bied vanaf 49!Ageeth Leemkuil - Compositie 431 kopen? Bied vanaf 49!Ageeth Leemkuil - Compositie 431 kopen? Bied vanaf 49!Ageeth Leemkuil - Compositie 431 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Ageeth Leemkuil (1949)
Jaartal2007
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract werk door Ageeth Leemkuil.

Conditie van het werk zeer goed, het betreft een zeer dik 3-D frame (5cm) waardoor een lijst niet nodig is. Het werk bestaat uit acrylverf, inkt, opgebrachte stukken papier en golfkarton.
Het doek is aan de achterkant beschermd door een houten plaatje, het is geen marouflage, het doek is daardoor beschermd tegen deuken en bobbels.
Het werk is tot 2019 het eigendom geweest van een kunstuitleen.
Het werk is handgesigneerd op de achterzijde.

Ageeth Leemkuil (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

123 verkochte items
65 cm
65 cm
Sluit over 2d 18u 6m 01s
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:26-06-2022 om 21:09
Eindtijd:03-07-2022 om 16:05