Agostino Cancogni - Conchiglie

Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!
Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!Agostino Cancogni - Conchiglie kopen? Bied vanaf 95!
  • Agostino Cancogni (1950)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2017
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig kunstwerk. Gedetailleerd en toch eenvoudig opgezet.
Handtekening, stempel en titel op de achterkant.
Certificaat van echtheid door de kunstenaar op foto.
Werk in originele staat, nooit ingelijst.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 15,00
Europese Unie € 17,50

Agostino Cancogni (1950)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  Bontebock
Lid sinds 2021
6 verkochte items
25 cm
15 cm
Starttijd25-1-2022 om 10:13
Eindtijd30-1-2022 om 21:38
Openingsbod € 95
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHeerenveen,  Nederland