Ai Weiwei....De Papercut-portfolio...Collector's Edition.
Deze bevindt zich in een oplage van 250 Portfolio's van acht papercuts, elk gesigneerd door Ai Weiwei, 60 x 60 cm in een in linnen gebonden clamshell.
Deze serie welke is uitverkocht staat op de website van Taschen voor € 35.000
In deze limited edition-portfolio die exclusief voor TASCHEN is gemaakt, gebruikt Ai Weiwei het medium om in acht papercuts na te denken over zijn leven en werk. Zorgvuldig uitgesneden in groot formaat, gekleurd fine-art papier, elke papercut is ondertekend door de kunstenaar en wordt geleverd met verklarende aantekeningen van Chin-Chin Yap, die uitgebreid heeft samengewerkt met Ai Weiwei, meest recentelijk als schrijver en coproducent van verschillende films. Met deze acht stukken biedt Ai een prachtige, persoonlijke terugblik in een uniek formaat.