Aimee Crince le Roy - Portret - Verkocht

Aimee Crince le Roy - Portret kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Aimee Crince le Roy (1928-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL!
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Drukgangen: 1
  • Voorzien van droogstempel
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Aimee Crince le Roy (1928-2008)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1356 verkochte items
21 cm
28.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 17:28
Eindtijd:15-12-2020 om 19:58
camelot
13 dec. / 17:58
€ 20