Aji V.N. - Groot kunstwerk

Aji V.N. - Groot kunstwerk kopen? Bied vanaf 175!
Aji V.N. - Groot kunstwerk kopen? Bied vanaf 175!Aji V.N. - Groot kunstwerk kopen? Bied vanaf 175!Aji V.N. - Groot kunstwerk kopen? Bied vanaf 175!
  • Aji V.N. (1968)
Jaartal1994
StijlAziatisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen167 cm x 137 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aji V.N. is een Indiaase in Nederland wonende kunstenaar. Hij exposeert regelmatig bij toonaangevende galeries in zijn moederland. Enige jaren geleden had hij een grote tentoonstelling
in het Stedelijk museum Schiedam.
Het werk werd indertijd rechtstreeks van de kunstenaar gekocht bij de toenmalige galerie Foundation for Indian Artists in Amsterdam. Het prachtige doek ademt een en al Oosterse spiritualiteit en symboliek.

Aji V.N. (1968)

IndiaasIndiaasAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Robfloor

Lid sinds 2019
8 verkochte items
137 cm
167 cm
Starttijd:30-08-2019 om 11:58
Eindtijd:10-09-2019 om 22:24
Openingsbod € 175
ObjectlocatieLandsmeer,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie