Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Techniek | Acryl |
Drager | Board |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 135 x 151 cm (h x b) |
Incl. lijst | 140 x 156 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Aanvaardbaar goed en on beschadigd. | |
Starttijd | 4-5-2022 om 18:32 |
Eindtijd | 5-6-2022 om 21:11 |