A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets

A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!A.J.Oudshoorn, Waterlandschap met molen en zeilschip, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door A.J.Oudshoorn

Voorstelling van een waterlandschap met molen en zeilschip

Losbladig, beeldmaat 11x13,5, bladmaat 20x28

Gesigneerd in potlood r.o. 'AJOudshoorn'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:08-12-2016 om 16:17
Eindtijd:21-12-2016 om 19:17

Biedingen (3):

27828
14 dec. / 14:54
€ 5
Oversloot
11 dec. / 16:47
€ 3
27828
8 dec. / 19:41
€ 1