Akke Sins - Linosnede - Gent II - Verkocht

Akke Sins - Linosnede - Gent II kopen? Bied vanaf 30!
Akke Sins - Linosnede - Gent II kopen? Bied vanaf 30!Akke Sins - Linosnede - Gent II kopen? Bied vanaf 30!Akke Sins - Linosnede - Gent II kopen? Bied vanaf 30!Akke Sins - Linosnede - Gent II kopen? Bied vanaf 30!Akke Sins - Linosnede - Gent II kopen? Bied vanaf 30!
  • Akke Sins (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/20

Prachtige Lino van Akke Sins in zeer goede staat !
Het werk is eerder ingelijst geweest en bevat daardoor een lichte verkleuring,bij opnieuw inlijsten valt dit weg.
Wordt verzonden in een koker.

Akke Sins (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Chouba
FA. (9)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
55 cm
45.5 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:22-07-2019 om 18:52
Eindtijd:04-08-2019 om 19:06
Seru
04 aug. / 16:52
€ 30