Akke Sins - Oriëntaals stadsbeeld - Linosnede - Verkocht

Akke Sins - Oriëntaals stadsbeeld - Linosnede kopen? Bied vanaf 40!
Akke Sins - Oriëntaals stadsbeeld - Linosnede kopen? Bied vanaf 40!Akke Sins - Oriëntaals stadsbeeld - Linosnede kopen? Bied vanaf 40!Akke Sins - Oriëntaals stadsbeeld - Linosnede kopen? Bied vanaf 40!Akke Sins - Oriëntaals stadsbeeld - Linosnede kopen? Bied vanaf 40!Akke Sins - Oriëntaals stadsbeeld - Linosnede kopen? Bied vanaf 40!
  • Akke Sins (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
StijlOriëntaals
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage55/125
Linosnede door Akke SinsVoorstelling van een Oriëntaals stadsbeeld met figuren en dierenLosbladig, beeldmaat 62x23, bladmaat 66x25Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Akke Sins '61'Genummerd l.o. 55/125Authenticiteit volledig gegarandeerd

Linosnede is licht gekreukt aan onder- en bovenzijde, echter buiten de voorstelling. Licht scheurtje (1 cm) in onderzijde, buiten voorstelling.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:01-11-2018 om 08:57
Eindtijd:16-11-2018 om 09:38
emiliomosini
16 nov. / 08:26
€ 40