A.L. Koster: 19 eeuwse ets: Huis ten Bosch (voorzijde) - Verkocht

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (489)
  • Anton L. Koster (1859-1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(13-13-1)

Mooie ets van A.L. Koster.

Titel: Huis ten Bosch (voorzijde)
Jaartal: omstreeks 1888
Afmetingen beeld: 20cm x 15cm
Afmetingen blad: 34cm x 47cm
Gesigneerd: Ja, in de druk
Ingelijst: Nee

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:07-11-2011 om 12:22
Eindtijd:14-11-2011 om 12:22
bone
14 nov. / 11:52
€ 10