Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl - Verkocht

Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!
Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Groot naakt in sumi-e stijl kopen? Bied vanaf 20!
  • Alain Bonnefoit (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Alain Bonnefoit
Groot naakt in Japanse sumi-e stijl

1991
Oplage van 175, dit is nr 66 (nummer kan verschillen van de foto's)
Op dik en stevig papier

100x70 cm

Alain Bonnefoit (1937)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  villaz
FA. (1)

Lid sinds 2020
12 verkochte items
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 21:14
Eindtijd:18-08-2022 om 21:03
HiddeS
18 aug. / 08:12
€ 20