Alain Bonnefoit - Nu Femme - Verkocht

Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!Alain Bonnefoit - Nu Femme kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
  • Alain Bonnefoit (1937)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C. V/XXV

Nummer: H.C. V/XXV. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Afmeting afbeelding: 100 x 70  cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Alain Bonnefoit (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:06-12-2018 om 23:29
Eindtijd:11-12-2018 om 21:45
kunstpim
11 dec. / 21:40
€ 50